Drogi internauto,

Strona, którą teraz oglądasz ma już kilkanaście lat. To prawdziwa zacna staruszka.

Nasza firma używa dziś nowszych witryn, ulokowanych w innych domenach. Z sentymentu starą stronę pozostawiliśmy jako pamiątkę. Wszyscy wiemy, jak trudno rozstać się z wysłużonymi wrotkami, rowerem czy książką. My postanowiliśmy oszczędzić naszą dawną witrynkę.

Oczywiście od wielu lat nie promujemy tej strony. Na nowo jednak wylansowali ją nasi nowi przyjaciele - Organizatorzy Festiwalu Najgorszej Reklamy CHAMLET. Zostaliśmy zaszczyceni nominacją w kategorii internet. Grono fachowców, samozwańczo wypowiadających się w imieniu branży reklamowej, po żmudnych analizach uznało, że witryna jest przestarzała. Trzeba przyznać, że to odkrycie na miarę epoki. W końcu, jaka epoka, takie odkrycia. Za promocję dziękujemy. Popularność naszej strony staruszki osiągnęła poziom, o jakim nigdy wcześniej nie marzyliśmy.

ze szczerym uśmiechem

Cezary Bera
właściciel

Ps. Jeszcze drobne podpowiedzi dla fachowców z CHAMLETA:
1. Podpisujcie swoje zaproszenia (nawet te mailowe) jakimś imieniem i nazwiskiem. Podpis "organizatorzy" tylko zaciemnia sprawę i przesądza, że Wasze maile lądują od razu w koszu ze spamem.
2. Jako strażnicy poprawności w internecie zadbajcie, aby Wasza własna strona nie zapraszała pod koniec stycznia 2014 r. na imprezę, która odbyła się w listopadzie 2013 r.
3. Odwiedźcie jedną z naszych aktualnych stron www.przypinki.pl - za dziesięć lat będzie w sam raz, żeby ją obśmiać jako przestarzałą.